Surorile din Dubai care arată atât de mult cu Kim Kardashian și Kylie Jenner

Kim Kardashian, Kylie Jenner, ... practic, toate surorile din gospodăria Kardashian / Jenner atrag atenția mass-media cu aspectul lor superb și cu fizicile uimitoare și nu numai. În ultimul timp, Kim, de 37 de ani, și Kylie, de 20 de ani, au fost văzute împreună la ceea ce părea a fi un photoshoot în timp ce purtau blaturi și jambiere gri și negre, strălucitoare.

Cu aspectele lor superbe, nu ar fi de mirare dacă cineva ar dori să semene cu surorile (oricare dintre ele). Ați fi ciudat dacă aș spune că două fete, mai exact două surori, au o asemănare ciudată cu Kim și Kylie? Ei bine, numele lor sunt Sonya și Fyza Ali și seamănă cu surorile din Keeping Up With The Kardashians.

Adică, căutați-vă:

O postare împărtășită de Sonia și Fyza Ali (@soniaxfyza) pe 18 aprilie 2018 la 9:48 am PDT

Potrivit informațiilor, Sonia și Fyza Ali sunt bloggeri de stil de viață care trăiesc în Dubai și Kuweit. Deși utilizatorii Twitter au susținut că duo-ul a făcut obiectul unor intervenții chirurgicale pentru a arăta ca Kim și Kylie, nimic nu este încă complet sigur.

Oricare ar fi cazul, asemănarea este destul de mare.

O postare împărtășită de Sonia și Fyza Ali (@soniaxfyza) pe 16 aprilie 2018 la 8:21 am PDT

O postare împărtășită de Sonia și Fyza Ali (@soniaxfyza) pe 5 aprilie 2018 la 14:13 PDT

Cineva a postat o poză cu Sonia și Fyza cu titlul, „Nu este Kim sau Kylie. Este înfricoșător lmaoo. ” iar postul a primit peste 8.000 de retweet-uri. Oamenii de pe Twitter au început, apoi, să-și exprime necredința în acest sens.

O postare împărtășită de Sonia și Fyza Ali (@soniaxfyza) pe 20 aprilie 2018 la 6:39 am PDT

Cineva a spus:

„Încercam să-mi dau seama ce ai vrut să spui când mi-am dat seama că niciunul dintre acestea nu este Kim sau Kylie

Un alt pretins:

„Chiar pozează ca ei. Vor să fie ei. Acestea chiar arată ca ei lmfaoooo [sic] ”

O postare împărtășită de Sonia și Fyza Ali (@soniaxfyza) pe 26 aprilie 2018 la 5:46 am PDT

O postare împărtășită de Sonia și Fyza Ali (@soniaxfyza) pe 6 martie 2018 la 12:20 PST

Profilul de Instagram al Sonya și Fyza are în jur de 808k de adepți și își păstrează continuu adepții cu poze și selfie-uri.

O postare împărtășită de Sonia și Fyza Ali (@soniaxfyza) pe 27 Feb 2018 la ora 07:06 PST

Chiar și în secțiunea de comentarii a imaginilor de pe Instagram, multe persoane s-au referit la surori ca Kim și Kylie.

gemeni cu piele de culoare diferită

O postare împărtășită de Sonia și Fyza Ali (@soniaxfyza) pe 24 Feb 2018 la 10:03 PST

Tu ce crezi?